Pereiti prie pagrindinio turinio

LIKE

Platus kasdieninėje praktikoje naudojamų produktų asortimentas itin patraukliomis kainomis. Apsauginės vienkartinės priemonės, matricos, grąžtai ir dar daugiau!

LIKE produktai

LIKE, kaip ir ORBIS, taip pat yra Plandent įmonių grupės dalis, mūsų privatus prekės ženklas. Siekdami būti rinkos lyderiais, visuomet atsižvelgiame į klientų išsakomus norus bei poreikius ir stengiamės nuolatos plėsti asortimentą, nepamiršdami užtikrinti tinkamą gaminių kokybę.

Kodėl LIKE produkcijos kainos tokios prieinamos? Gal tai daroma kokybės sąskaita? Tikrai ne! Būdami lyderiai Šiaurės Europoje ir nuolat augant kitose Europos šalyse kasmet turime patenkintį vis didesnį odonotologinių medžiagų poreikį. Dėl to gamintojų ieškome patys tiesiogiai, atsivežame didesnes kokybiškų prekių partijas ir taip sutaupome tiek savo, tiek ir klientų pinigus.

Peržiūrėkite visus LIKE produktus

like-hansker-1200x800--1549153318-rszww1000-70.jpg

Domina specifinių produktų užsakymas? Susisiekite su mūsų vadybininkėmis dėl tikslaus pasiūlymo Jums! Norite išbandyti produkciją? Vadybininkės į vizitus gali atsivežti produkto pavyzdžių.

Peržiūrėkite LIKE katalogą

Sėkmingai naudojate LIKE produkciją? O gal turite pastebėjimų dėl nekokybiškos partijos? Norėtumėte didesnės tam tikrų prekių pasiūlos? Mums labai svarbi Jūsų nuomonė, tad parašykite ir pasidalinkite visais atsiliepimais!