Pereiti prie pagrindinio turinio

LM-Dental

LM-Dental yra Planmeca Plandent įmonių grupės dalis, kurianti ir gaminanti aukščiausios kokybės odontologinius rankinius instrumentus. LM - tai ergonomiški sprendimai patogiam jūsų darbui!

LM instrumentai

LM-Dental kompanija įkurta 1973 metais ir nuo to laiko gamina aukščiausios kokybės odontologinius rankinius instrumentus, didžiausią dėmesį skiriant jų ergonomikai. Devintajame dešimtmetyje sukurtas silikoninis odontologinių instrumentų kotelis greitai buvo pripažintas sėkmingu, o nuolatiniai tobulinimai ir intensyvūs tyrimai LM-Dental pavertė nenugalimu rinkos lyderiu.

Kaip apibrėžiama rankinio instrumento ergonomika? Svarbus neslidus instrumento sukibimas, geras lytėjimo pojūtis ir patogumas, lengvas valdymas ir neapkrautas dizainas. Funkcinis saugumas, ilgaamžiškumas ir komfortas yra būtinos savybės, kurios yra akivaizdžios tiek gydytojui odontologui, tiek ir pacientui.

Visų LM instrumentų kūrimas vyko glaudžiai bendradarbiaujant su odontologijos profesionalais. Gamintojai stėbėdami pacientų gydymą padarė išvadą, kokia turėtų būti ideali instrumento rankenėlė. Tyrimų metu ant instrumento ir gydytojo rankos uždėti jutikliai rodė tikslius judesių modelius ir padėtis skirtingų procedūrų metu. Rezultatai parodė, kad geriausia dirbti su su didesnio skersmens rankiniu instrumentu ir silikonine rankenėle, nes vartotojas jaučia mažesnę įtampą ir didesnį produktyvumą nei naudojant plonesnę rankenėlę. Taip buvo sugurta ErgoSense – populiariausia ir geriausiai vertinama LM-Dental rankenėlė!

Visas dėmesys ergonomikai

Sparčiausiai auganti rankinių instrumentų gamintoja Europoje ir vienareikšmė rinkos lyderė Skandinavijos šalyse gaminiuose visuomet siekia aukščiausio tobulumo ir didžiausio maksimalaus funkcionalumo. Patvari, tačiau lengva konstrukcija, įbrėžimams atsparūs paviršiai, įvairių diametrų rankenėlės, aiškus spalvinis kodavimas, puikus instrumentų balansas, itin maža įtampa ir nuolatinis komfortas, net ir dirbant ilgą laiką. LM instrumentai Tai tik dalis to, ką gali pasiūlyti šie LM instrumentai.

Peržiūrėti LM asortimentą

Domina specifinių instrumentų užsakymas? Susisiekite su mūsų vadybininkėmis dėl tikslaus pasiūlymo Jums! Norite išbandyti produkciją? Vadybininkės į vizitus gali atsivežti pavyzdinius intrumentus.

Peržiūrėkite LM instrumentų katalogą

Sėkmingai naudojate LM instrumentus? O gal turite pastebėjimų dėl broko? Mums labai svarbi Jūsų nuomonė, tad parašykite ir pasidalinkite visais atsiliepimais!