Pereiti prie pagrindinio turinio

ORBIS

Orbis – Plandent įmonių grupei priklausantis prekės ženklas, tiekiantis profesionalams puikios kokybės odontologijos reikmenis už ypač gerą kainą!

ORBIS produktai - visuomet geros kainos!

Turėdami daugiau nei 1000 skirtingų ORBIS prekių mes gebame patenkinti kasdieninius Lietuvos odontologų poreikius, išpildyti specialius reikalavimus, užtikrinant prekių kokybę ir optimalią jų kainą. Mes žinome, ko reikia gydytojams ir siūlome platų asortimentą: vienkartinės apsaugos priemonės, kompozitai, atspaudai, poliruokliai, instrumentai, grąžtai, platus dezinfekcinių priemonių pasirinkimas ir dar daugiau. Mes padėsime išsirinkti iš plačios pasiūlos!

Kokybė, saugumas ir patikimumas už ypač mažą kainą – tai ORBIS.

Peržiūrėkite ORBIS asortimentą

ORBI Sept 2_5x3_teaser.jpg

491149748_ORBIS A-Silikon LB_teaser.jpg

21MD124402_ORBIS balin 16_teaser.jpg

Palaikome tvarumo idėją ir siūlome plačią ORBIS-Green kasdieninėje praktikoje

Su ORBIS-Green gaminių serija siūlome aplinkai draugiškas alternatyvas įprastoms plataus vartojimo odontologinėms prekėms. ORBIS-Green produktai gaminami be naftos pagrindu pagaminto plastiko ir naudoja tik biologiškai skaidomomis medžiagas. Visi gaminiai supakuoti į perdirbto kartono ar popierinius maišelius.

orbis green.jpg

Domina specifinių produktų užsakymas? Susisiekite su mūsų vadybininkėmis dėl tikslaus pasiūlymo Jums! Norite išbandyti produkciją? Vadybininkės į vizitus gali atsivežti produkto pavyzdžių.

Peržiūrėkite ORBIS katalogą

Sėkmingai naudojate ORBIS produkciją? O gal turite pastebėjimų dėl nekokybiškos partijos? Norėtumėte didesnės tam tikrų prekių pasiūlos? Mums labai svarbi Jūsų nuomonė, tad parašykite ir pasidalinkite visais atsiliepimais!