Pereiti prie pagrindinio turinio

Programinė įranga

Planmeca Romexis® yra pažangi, greita, paprasta ir lengvai naudojama odontologijos programinės įrangos platforma. Joje yra gausus įrankių rinkinys, atitinkantis bet kurios odontologijos įstaigos vaizdavimo poreikius ir labai palengvinantis kasdieninį odontologų darbą.

Planmeca Romexis

„Planmeca Romexis®“ yra pažangus, lengvai naudojamas programinės įrangos rinkinys, kuriame pateikiamas gausus įrankių pasirinkimo rinkinys, atitinkantis reikalavimus vaizdams, kuriuos nustato kuri odontologijos klinika. Planmeca Romexis programinė įranga palaiko pačius įvairiausius 2D ir 3D vaizdavimo būdus.

Plačiau

Planmeca mRomexis

„Planmeca mRomexis ™“ yra greita, paprasta ir lengvai valdoma vaizdo peržiūros programa, skirta lanksčiai naudoti, naudojant įvairias platformas. Tai leidžia greitai apdoroti vaizdus, todėl odontologai gali patogiai bendrauti su pacientais bei kitais specialistais, kad ir kur jie būtų. „Planmeca mRomexis“ galima naudoti „iOS“ ir „Android“ mobiliosiose operacinėse sistemose ir kaip naršyklės pagrindu sukurta darbalaukio programa.

Plačiau

Planmeca Smile Design

„Planmeca Romexis® Smile Design“ - skaitmeninės šypsenos dizaino programinė įranga idealiai tinka planuoti procedūras, imituoti šypsenas ir efektyviai bendrauti. Ši sistema yra susiejama su „Mac“ bei „Windows“ platformomis ir nereikalauja jokios papildomos įrangos ar programinės įrangos veikimo - siūlo intuityvius įrankius, skirtus gražioms ir natūralioms šypsenoms kurti, jau nuo pirmojo paciento vizito.

Plačiau