Pereiti prie pagrindinio turinio

Kontaktai

Lietuvos ir Suomijos UAB „Plandent“ įkurta 1995 metais. UAB „Plandent“ priklauso didžiausiai Centrinėje ir Šaurės Europoje Plandent įmonių grupei.

Bendradarbiaudami su pasaulinėje rinkoje lyderiaujančiais tiekėjais galime pasiūlyti platų, tik aukščiausios kokybės prekių asortimentą, skirtą visų sričių odontologijos profesionalams. Mūsų kompanija aprūpina Lietuvos gydytojus odontologus, higienistus, dantų technikus jų darbo įrankiais, medžiagomis bei aparatūra. Be to instaliuojame ir prižiūrime parduotą įrangą, atliekame jos remontą bei tiekiame atsargines dalis.

Mūsų vizija

Pasiūlyti klientams tik aukščiausios kokybės, pasaulyje gerai žinomų gamintojų produktus ir užtikrinti pridėtinę vertę klientams. Taip pat nuolatos tiekti informaciją apie atstovaujamą produkciją, informuoti apie profesinius mokymus, užtikrinant profesionalią bei kokybišką odontologinę pagalbą Lietuvos gyventojams.

UAB Plandent priklauso Suomijos įsteigtai Plandent įmonių grupei, kuri veikia visose Skandinavijos ir Baltijos šalyse, Nyderlanduose, Vokietijoje, Austrijoje, Lenkijoje ir Rusijoje. Plandent įmonių grupė yra didžiausias odontologinių prekių platintojas Šiaurės Europoje ir antras pagal dydį Europoje, o daugelis dukterinių įmonių yra vietinių rinkų lyderiai. Įmonės sėkmė grindžiama ilgamete patirtimi rinkoje ir glaudžiu bendradarbiavimu su odontologijos specialistais.

Pasirinkite skyrių

Kaunas

Andrius Preišegalavičius

Direktorius

Zoja Šarkova

Vyriausioji buhalterė

Liuda Šveikauskienė

Pardavimo vadybininkė

Vilda Velžytė-Jurevičienė

Pardavimo vadybininkė

Ieva Žymančienė

Pardavimo vadybininkė

Giedra Vaičiukynienė

Pardavimo vadybininkė

Žydrė Simanavičienė

Pardavimo vadybininkė

Ingrida Trumpienė

Pardavimo vadybininkė

Ieva Budvilaitytė - Morozienė

Prekių logistikos vadybininkė

Gabrielė Kaminskienė

Pardavimo vadybininkė

Vilnius

Beata Vitort

Pardavimo vadybininkė

Gita Nakvosienė

Pardavimo vadybininkė

Klaipėda

Ingrida Valašinienė

Pardavimo vadybininkė

Servisas

Paulius Astrauskas

Serviso meistras

Sandėlis

Živilė Šalčiuvienė

Sandėlininkė

Lina Sadlauskienė

Sandėlininkė